Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Japon otomobil endüstrisi, sadece kendi ülkelerinde değil, tüm dünyada çok popüler olan yüksek teknolojili ve çok çekici otomobilleriyle haklı olarak gurur duyabilir.

Ülkemizin yollarında sık sık Nissan arabalarını bulabilirsiniz. Herkesin kendi zevkine ve gücüne bir araba bulabileceği çok çeşitli ürünler sunmaktadır.

Bir Nissan otomobilinin satın alınması, gelecek yıllarda, muhtemelen garanti hizmeti haricinde, bir araba servisine katılmak zorunda olmayacağı gerçeğiyle haklı çıkarılır.

Automaker'ın damgasını taşıyan kaliteli bir satış sonrası hizmettir. Nissan, 2019 model yılında geleneksel olarak, Nissan Leaf, Nissan Pathfinder ve Nissan Patrol gibi modellerin bulunduğu yeni gelenlerle müşterilerini memnun edecek.

Elektrik Nissan Yaprak

Geçtiğimiz eylül ayında, Frankfurt Motor Show'da, Nissan resmi olarak Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarında 2018-2019 modelinde ortaya çıkacak olan popüler elektrikli Leaf hatchback'in ikinci neslini açıkladı.

Temel yapılandırmanın tahmini maliyeti, şu anki yeni nesil modelden yaklaşık 700 $ daha ucuz olan 29.900 $ 'dır. Aracımız da dahil olmak üzere altmıştan fazla ülkede satılması planlandığı için araba gerçekten küresel hale gelecek.

İlk nesil Nissan Leaf elektrikli otomobil ilk kez 2010 yılında gerçekleşti. Geçtiğimiz yedi yılda, elektrikli şanzımanlı, seri üretime uygun seri üretilen otomobillerde pazar liderlerinden biri haline geldi. Bugüne kadar, Japon otomobil üreticisi zaten çoğunluğu Amerika'da satılan yaklaşık 283 bin kopya sattı - yaklaşık 112 bin araba.

nisan karakteristiği

Ancak son zamanlarda, Leaf, Tesla'dan daha modern ve teknolojik olarak gelişmiş ürünlere yol vermeye başladı. Örneğin, resmi satışların başlamasından önce bile bütçe modeli 3, Japon elektrikli otomobilinin pozisyonlarını ciddi biçimde sarsacak olan, önceden emredilemez bir 455.000 uygulama toplayabilmiştir. Bu nedenle, Nissan liderliğinin bir sonraki güncellenmiş kuşağı salıverme kararı, oldukça mantıklı oldu.

Geliştiriciler, Leaf 2'nin küresel satışların zirvesinde yeniden konsolide edeceğinden ve kendi öncülüğünün başarısını arttıracağına inanıyor.

  • Yaklaşan araba 30 binden fazla ABD doları satın alınamaz. Tesla Model 3 için en az 35 bin dolar ödemek zorunda kalacak.
  • Yenilik sportif bir önyargı ile şık bir dış tasarım alacak.
  • Yeni Leaf, zengin bir ekipman setine ve etkileyici bir bagaja sahip konforlu bir salona sahiptir - 435 litreye kadar.
  • Araba, 320 Nm'lik maksimum tork ile daha güçlü 150 beygir gücünde bir elektrik motoru alacaktır.
  • 40 kWh'lık daha lityum-iyon batarya ortaya çıkacak ve bunların bir tanesi 242 kilometrenin üstesinden gelmek için yeterli.
Yeni 2018 Nissan modellerinissan yaprağı özellikleriNissan yaprağınissan yaprak 2019 Fiyat
yeni nissan yaprağı fiyatıelektrikli otomobil nissan yaprağı 2019elektrikli Nissan korse2019 Nissan Leaf özellikleri
Nissan 2019 fotoğrafınissan sanatçısını 2019Nissan Yeni 2019yeni araba Nissan

Daha uygun fiyata rağmen, yukarıda listelenen teknik özellikler ve Japon yeniliklerinin aralığı pazarı tekrar kazanmak için yeterli değildir.

Örneğin, en yeni nesil Model 3'ün 235 beygir gücünde bir elektrik motoru ve 60 kWh'lik bir bataryası vardır ve Chevrolet Cıvata, 200 beygirlik bir elektrik motoru ve 383 km'ye kadar bir menzilde 40 kWh'lik bir akü ile donatılmıştır. Ama hala zaman var. Belki seri sürümüne daha yakın olan Nissan, tamamen farklı parametreler yayınlayacaktır. Bu sayede Leaf 2, alıcı için eşit şartlarda savaşabilir.

Nissan Pathfinder SUV

Nissan Pathfinder 2019 Fotoğraf

2019 model yılında, popüler SUV Nissan Pathfinder bir sonraki güncellemeden kurtulacak. Büyük yedi kişilik bir araba, yolculuğunuzu olabildiğince keyifli hale getirmek için daha konforlu bir ses kabini alacak.

Geliştiriciler, eski nesil modelde fark edilen bir takım sorunları ve kusurları ortadan kaldırmaya söz veriyor. Yeni ürünün 2019'un başlarında yollarda görünmesi bekleniyor.

Araba tasarımda bazı değişiklikler alacak, ancak büyük değişiklikler olmayacak. Yeni model, otomobillerin şu anki nesli olarak, aynı muhteşem ve tanınabilir görünüm Pathfinder'a sahip olacak.

nissan pathfinder 2019 model yıl fiyat

Çoğu dış farklar arkadadır. Bu LED arka ışık türü ve değiştirilmiş büyük tampon ile yeni büyük ışıklar. Bagaj kapağı geniş ve kubbeli bir spoyler olup, araca daha şık ve dinamik bir görünüm kazandırır.

Nissan tarafından planlanan değişikliklerin çoğu büyük olasılıkla kokpitte uygulanacaktır. Yeni Nissan Pathfinder 2019 kontrol paneli tamamen farklı bir malzemeden yapılırken, cihazların genel tasarımı ve düzeni daha kullanışlı ve okunabilir olacak, bu da sürücünün yola daha iyi odaklanmasını sağlayacaktır.

Orta konsolda yedi inçlik dokunmatik ekrana sahip modern bir bilgi-eğlence ekranı kurulacak. Ayrıca, üretici, arka görüş kamerası, iyi hoparlörler, kabin içinde USB, Bluetooth ve gelişmiş bir klima sistemi vaat ediyor. Ücret karşılığında, deri döşeme ve navigasyon sistemi siparişi verebilirsiniz.

yeni nissan pathfinder

2018 Nissan Pathfinder'ın kaputunun altında iki eşsiz aktarma organı olacağı varsayılmaktadır. Temel model, 260 beygir gücü ve 339 Nm tork ile 3.5 litrelik bir aspiratör V6 motoru alacaktır.

Bu V6'nın oldukça hızlı ve dinamik olmasına ek olarak, kabin içinde elle tutulur titreşimler oluşturmayan, sessiz ve sessiz çalışma moduyla en sessiz motorlardan biri olarak kabul edilir. Ön tekerlek çekiş sistemi, daha önce olduğu gibi, dört tekerlekten çekiş sistemi bağlama seçeneğiyle standart olacaktır.

Başka bir 2.5 litrelik turboşarjlı Inline4 motoru bir hibrid motorun parçası olacak.Elektrikli motorla birlikte aracın gücü yaklaşık 250 beygir gücünde ve 328 Nm torkta olacak, bu da V6 modeline neredeyse karşılık geliyor, ancak üretici yakıt tüketimini% 30 azaltıyor.

Nissan Pathfinder toplamaNissan Pathfinder 2019 Özellikleri2018 Nissan Pathfindernissan pathfinder 2019 model yıl fiyat
nissan pathfinder özellikleriaraba incelemesi Nissan 2019SUV Nissan 2019Nissan Pathfinder 2019 Fotoğraf
nissan pathfinder restylingyeni nissan pathfinderyeni nissanNissan yeni vücut fotoğrafında

Yeni kalemlerin fiyatının ve piyasaya çıkış tarihinin henüz açıklanmamış olmasına rağmen, 2018 Nissan Pathfinder'ın maliyetinin kabaca şu anki modele karşılık geleceği varsayılabilir. Bu, yeni bir Japon SUV'unun fiyatını ifade eder. orta sınıf büyük olasılıkla 28.000 $ 'dan başlarken, üst sınıf 50.000 $' a mal olacak.

Şimdi Nissan Pathfinder ön test aşamasındadır, bu yüzden 2018'in sonunda ya da zaten piyasaya girmeden önce 2019'un başında daha ayrıntılı bilgi beklenmelidir.

SUV Nissan Patrol

Nissan dizisi

2019 için duyurulmuş olan yeni Nissan Patrol, kesinlikle kendi kurumsal kimliğini gösteren yenilikçi bir tasarıma sahip, yüksek kaliteli ve gelişmiş bir spor otomobil olacaktır. SUV'lerin hayranlarına, geliştirilmiş performansa sahip çevre dostu motorlarla kesinlikle hitap edecek. Nissan Patrol, sınıfındaki en popüler SUV'lardan biridir.

Üretim modelinin bazı temel özellikleri zaten biliniyor. Yeniliklerin 2018'in ortalarında 45.000 $ 'lık bir fiyatla showroomlara düşmesi bekleniyor.

Yaklaşan Nissan Patrol, paslanmaz çelik yan şeritler ve yeniden yapılandırılmış bir ızgara alacak. Ayrıca, çatı, arka spoyler ve yükseltilmiş tampon üzerinde yeni bağlar olacak. Aracın düzgün hatları niteliksel olarak yeniden işlenmiş, görünüşünü iyileştirir ve daha modern görünmesini sağlar.

yeni nissan

Auto 2019 model yılı, halojen farlar ve LED arka lambalarla donatılacaktır. 2019 Nissan Patrol, toplam uzunluğu 513 cm, genişliği 198 cm ve yüksekliği 193 cm'dir. Dingil mesafesi 307 cm ve zemin boşluğu 28 cm. Aracın boş ağırlığı 2645 kg. 20 inçlik bir alaşım tekerleği kullanacak.

Büyük Japon SUV yedi koltuk var. Ön ısıtmalı deri koltuklar monte edilmiştir. Orta konsolda 7 inçlik dokunmatik ekran, uydu navigasyonu ve hoparlörlü cep telefonları için Bluetooth bağlantısı ile modern bir bilgi ve eğlence kompleksi var.

İkinci ve üçüncü sıradaki yolculara, ön koltukların koltuk başlıklarındaki DVD'leri ve elektronik eğlenceleri izlemek için 27.0 inç ekranlar takılarak özel ilgi gösterildi. Müzik sistemi altı ila on üç hoparlöre sahip olabilir. Otomatik iklim kontrolü mevcut. Bir uzaktan motor çalıştırma, park etme cihazı ve eller serbest navigasyon sistemi vardır.

nissan devriyesi restylingNissan devriyesiYeni Nissan modelleri2019 nissan devriye özellikleri
nissan devriyesi yeni nesilNissan dizisinissan devriye 2019 Fiyatyeni nissan

Yeni SUV üreticisi için performansı 5,6 litrelik bir V8 motoru hazırladı, bunun performansı değişebilir. XE ve SE'nin komple setleri için güç 317 hp ve 522 Nm tork sağlar. LE paketi, biraz daha fazla 400 hp güç alacaktır. ve 560 Nm tork.

Şanzıman farklılık gösterse de, dört tekerlekten çekiş, dört tekerden çekiş için standart olacaktır. Bazı modellerde beş hızlı veya yedi ileri otomatik şanzıman bulunur, standart modellerde ise altı ileri otomatik şanzıman bulunur.

Bu özellikler sayesinde araç 100 km / s hıza 7,3 saniyede ulaşabilir ve maksimum hız 200 km / sa.

Related news

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı

Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı Yeni Nissan (Nissan) 2019 model yılı