Filmin Sonu (2019)

Video oyunlarının uyarlanması, izleyiciyle kesinlikle başarılı olacak bir hikayeyi hayata geçirmenin en başarılı yollarından biridir.

Film yapımcıları, oyunun çoğu taraftarının adaptasyonunu desteklemesi nedeniyle gişede başarısız olmayacağından emin olabilirler.

Bu nedenle Sony Pictures stüdyosu Naughty Dog'tan başka başarılı bir proje seçti - oyun “The Last of Us”, ancak çekim için hazırlık sürecinde birçok problemle yüzleşmem gerekti. Makalede yeni bir film "The Last of Us" oluşturma hakkında tüm bilgiler.

"Bizden Son" filmiyle ilgili bilinen nedir?

"The Last of Us" adlı 2019 filmi, aynı isimli oyunun ekran versiyonu olacak ve mutasyona uğramış bir mantar salgını yaşayan bir dünyayı anlatıyor.

Bu pandemi nedeniyle insanlar, zombilere benzeyen yaratıklara dönüşürler, oyunda, yaptıkları karakteristik tıklama seslerinden dolayı tıkırtılar olarak adlandırılırlar.

Ana karakterler - Joel ve ergen Ellie, kıyamet sonrası Kuzey Amerika'da seyahat ediyor, eşzamanlı olarak cannibals, clicker ve marauders'ten kaçıyorlar. Sadece hayatta kalmaya çalıştıkları gerçeğine rağmen, bunlardan biri dünyayı kurtarmaya geliyor.

Oyun oldukça doğrusal, yani eylemde bir seçim yok, ama aynı zamanda oyuncunun hayatta kalmak için hayati kaynakları toplaması ve akıllıca imha etmesi gerekiyor.

“The Last of Us” filmini çekmeye yönelik fikirler, 2013'te aynı isimde bir alan adı kaydettiklerinde Sony Pictures'dan geldi.

Ertesi yıl, projenin geleceği hakkında tartışmalar başladı, senaryo yazarı ve senaryo yazarı Neil Drakmann bile film için bir taslak senaryo yazdı. Sonra ateşli tartışmalar vardı ... ve sonra film uyarlaması hakkındaki tüm tartışmalar azaldı.

filmimiz sonuncudur 2019

Gazetecilerin “Sonumuz” un kaderi hakkındaki sorularına Drakmann, projenin “üretim cehenneme” düştüğünü söyledi.

Böyle bir “cehennem”, belirsiz projelerin içine düştüğü, tam bir senaryosunun bulunmadığı ve çoğu kez de iyileştirme ihtiyacı duymadığı, ancak karakterlerin ardı ardına ve yeniden yazılmasına ihtiyaç duyduğu bir yerdir.

Ne kadar ironik olursa olsun, video oyunlarının video oyunu sürümleri genellikle “üretim cehenneme” düşer, çünkü oyun için uygun olan arsa, gelecekteki filmin konseptiyle her zaman iyi uyuşmaz.

Yani, “cehennemde” halihazırda “Doom 4”, “Half-Life 2: Episode Three” ve daha birçokları gibi oyunlar var. “Cehennemde bir cehennemde” olan projelerin hala büyük ekrana girebileceğini belirtmekte fayda var, sadece üzerinde çok çalışmak zorundasınız.

“The Last of Us” için kesin bir çıkış tarihi yoktur, ancak film 2019'dan daha erken bir tarihte yayınlanmayacaktır. Filmin hala belirsiz bir konumda olmasına rağmen, oyunun gelecekteki bir başka film uyarlamasının olumlu bir örneği. Yaramaz Köpek “Keşfedilmemiş. Drake's Luck ”,“ Bizden Son ”un da ümit ettiğini kanıtlıyor.

Film ekibi

film ne zaman bitecek

Filmin yapımcısı daha önce ünlü Hollywood korku filmleriyle “Poltergeist”, “Nefes Yok”, “Lanet Kutusu” ve “Beni Cehenneme Sürükle” olarak nitelendiren Sam Raimi'ye atandı. Raimi ayrıca Örümcek Adam ve Evil Ölü hakkındaki üçlemeyi de yönetti.

Film yazarı Neil Drakmann olacak, Yaramaz Köpeğin çalışmasına ek olarak, ekran oyunlarıyla çalışma tecrübesine zaten sahip. Böylece 2009'da “The Unknown” serisinin yönetmeni ve senaristi oldu. “Uncharted” video oyununun uyarlaması olan Indra'nın Gözü ”.

Maalesef, dizi dünyada popülerlik kazanmadı, ancak oyunun tam boyda bir uyarlamasıyla, her şey daha iyisi için kesinlikle değişecek.

film son fragman 2019

Filmin onaylanmış bir kadrosu yok, ancak ana rolleri kimin oynayabileceği biliniyor.Yani, Joel Gerard Butler'ı (“Olympus'un Düşüşü”, “Yasama Hakkı Vatandaş”) veya Hugh Jackman'ı (“X-Men”) oynayabilir. ”,“ Van Helsing ”).

İlginç bir şekilde, Jackman geçenlerde The Last of Us'e benzer bir filmde rol aldı. "Logan" da bir zamanlar kız Laura ile ülkeyi dolaşmak zorunda kalan bir yaşlanma Wolverine oynadı.

Ellie, Game of Thrones oyununda Aria rolüyle tanınan Macy Williams rolünü oynamak istiyor. Ayrıca genç aktrisin gelecekteki projeleri arasında “Yeni Mutantlar” olarak adlandırılan Marvel süper kahraman filminde Wolf'un rolü var.

Oyunun "Sonumuz" ile ilgili ilginç gerçekler

Sonumuz aktörler

Oyunda Ellie'nin rolü, The Beginning, Juneau gibi filmlerde oynayan ünlü Amerikalı aktris Ellen Page tarafından yapıldı. Ayrıca başka bir video oyununda ana karakterin rolünü oynuyor - “Beyond: Two Souls”.

Yaramaz Köpek'den başka bir oyunda "Uncharted", "Bizlerimizin Sonu" nun ipuçları var. Burada, ana karakter Drake gazeteleri "Bilim adamları hala ölümcül bir virüsle savaşmaya çalışıyorlar" gibi manşetlerle okurlar.

Oyuna başlamadan önce, yaratıcılar “28 Günden Sonra”, “Demir Kavrama” gibi filmlerden ve Cormac McCarthy'nin “Yol” unun Viggo Mortensen'le başrolde oynadığı rolden ilham alıyordu.

Sonumuz arsa

Sonumuzda, insanlığın aniden ortaya çıktığı ve yok ettiği bilinmeyen bir virüs yoktur.Aslında oyunda tanımlanan virüs gerçek doğada var, ama sadece böceklere saldırıyor ve cordyceps deniyor.

Film oyunun arsasını izlerse, sıra dışı karakterler ve hatta dramatik olaylar ile ilginç bir aksiyon macerasına sahip olacağız.

Oyun bir zamanlar en iyisi olarak kabul edildi, çünkü sadece bir atıcıyı değil, aynı zamanda sevilenleri kaybeden ve şimdi kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmak zorunda kalan insanların dokunaklı bir hikayesini de birleştirdi. Gelecek filmin oyunun kalitesine uygun olacağını umuyoruz.

Related news

Filmin Sonu (2019) image, picture, imagery


Filmin Sonu (2019) 27


Filmin Sonu (2019) 9


Filmin Sonu (2019) 96


Filmin Sonu (2019) 33


Filmin Sonu (2019) 97


Filmin Sonu (2019) 66