Küçük kasabalarda bile, ilginç olan bir deniz ve bir megalopoliste ne kadar var ki ...
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5,0
 

Aile numerolojisi

Birçoğunuz bir düğünden önce ne kadar endişelendiğinizi hatırlayacaksınız: “Birbirimizi eşleştirelim mi, hata yapmıyor muyuz? Evliliğimiz güçlü ve mutlu olacak mı? “Birisi bir partnerle uyumluluk için astrolojik bir tahmin emretti, birisi falcılar ve falcılar için koştu ... Ve bu arada, numeroloji sadece en zor sorulara kesin cevaplar vermekle kalmıyor, aynı zamanda durumu düzeltebileceğini de söyleyebilir.

Arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın gelecekteki evliliğini anlamak istiyorsanız (ya da kendinizinkini kontrol edin), her iki eşin de isimlerinin kişisel kodlarını sayın. Bunu yapmak için, tabloda her harfin adının değerini, patronimik ve eşin ve eşinin soyadını (kadınlar için, kişisel kod her zaman kızlık soyadı ile belirlenir) belirleyin, sonuçta oluşan sayıları ekleyin ve basitleştirin. Onları tek bir rakam.

Örneğin: Eşin adı Ivanov Ivan Ivanovich, karısı - Anna Mikhailovna Ernst
Eşin kişisel kod ismini belirle:
Ivanov = 1 3 1 6 7 3 = 21
Ivan = 1 3 1 6 = 11
Ivanovich = 1 3 1 6 7 3 1 7 = 29
Ivan Ivanovich Ivanov isminin kişisel kodu: 21 11 29 = 61 = 6 1 = 7.
Eşin kişisel kod ismini belirle:
Anna = 1 6 6 1 = 14
Mikhailovna = 5 1 5 1 2 4 7 3 6 1 = 35
Ernst = 4 9 6 1 2 = 22
Anna Mikhailovna Ernst isminin kişisel kodu: 14 35 22 = 71 = 7 1 = 8.
Şimdi genel aile kodunu hesaplıyoruz, eşlerin isimlerinin kişisel kodlarını ekliyoruz: 7 8 = 15. Bu rakamı tek bir haneye basitleştirin = 1 5 = 6.
Bu örnekte, genel aile kodu altıdır, ancak özellikle eşler ebeveynleri veya çocukları ile yaşıyorlarsa tamamen farklı bir şekil alabilirsiniz: o zaman aile kodunu hesaplarken her aile üyesinin kişisel kodlarını eklemelisiniz.

Ve şimdi en önemli şey kalıyor: isimlerin enerjisinin sizin ilişkinizde ne üzerinde etkili olduğunu bulmak için:

Birim: Her aile üyesinin başarılı bir şekilde para kazanmasına ve harcamalarına yardımcı olur. Evinizde aşırı iş ve hurdalık olmayacaktır - dostça bir aile akşam yemeğinde herkesin memnuniyeti için mali konulardaki kararlar verilecektir. Böyle ailelerdeki çocuklar bir kuruşun fiyatının iyi farkındadırlar, zorluklardan korkmazlar ve modern dünyada ustalardır.

İki: bu sayının enerjisi her zaman "bir bardak su içinde fırtınalar" u kışkırtıyor, barut gibi havanlar arasında çatışmalar yaşanıyor, ve herkesin kötü ruh halleri herkesi mahvedebiliyor. Bu tür ailelerle ilgili: “Güneş ışıl ışıl parlıyor Bir fırtınadan sonra! ”Söyledi: yüksek bir argümandan sonra, birkaç gün boyunca barış ve sessiz saltanattan sonra.

Üç: şaşırtıcı derecede pozitif bir sayı, aileye sevgi ve yaratıcılığın enerjisini veriyor. Bir mıknatıs gibi ocak, yetenekli insanların ilgisini çekiyor, evde birçok misafir var ve çocuklar yaratıcı bir ortamda aktif olarak gelişiyor ve mesleklerini hızla gerçekleştiriyorlar. Çatışmalar sadece ideolojik zeminde ortaya çıkar.

Dört: Eviniz her zaman insanlarla dolu - Saratov kuzenleri, Kiev amcaları ve diğer akrabalar misafirperver sığınağı bir otel ya da yatılı eve mükemmel bir alternatif olarak algılarlar ve diğer şehirlerden gelen arkadaş ve tanıdıklarını bilmeyeceklerinden emin olurlar. bir sığınak reddedilebilir. Her zaman gürültülü ve eğlencelisiniz ve problemler ortaya çıkarsa, gizli ve birlikte çözülürler. Daha yaşlı ve genç nesiller benzer hobilere sahiptir: çoğunlukla, turizm, balıkçılık veya spor.

Beş: Bütün üyeleri kendi özgürlükleri ve bağımsızlıklarını özgürleştirdiği için, böyle bir ilişki modelini bir aileye bile çağırmak zordur. Kendi başlarına yaşayan kediler birbirleriyle kuvvetli ilişkiler kurmak için oldukça zordur, bu nedenle genellikle uzun süreli evlilik ilişkisi için çok güçlü karşılıklı duygular gereklidir - veya üçüncü tarafların müdahalesi gerekir.

Altı: Bu birlik, sadece eşleri veya eşleri desteklemeye hazır olan akraba veya arkadaş olduğu sürece var olur. Kocaların eşleri için samimi duygular olsa da, kendi evlerinin sınırlarını aşmakla birlikte, her ikisi de değersiz işler yapabilmektedir. Aldatmacalar ve karşılıklı vatana ihanet, çocuklar üzerinde kötü bir etkiye sahiptir, çünkü ebeveynlerin davranışlarından anlayabilmek çok zor “iyi olan nedir ve ne kötü”.

Yedi: Böyle bir aile sevgisi, dostluk ve karşılıklı saygı saltanatı, ve hiç bir skandal yoktur - nadiren böyle bir birlik bozulursa bile eşler karşılıklı iddia ve suçlar olmaksızın katılmazlar. Çocukları yetiştirmek ve ebeveynleri önemsemek en önemli görevlerin listesinin başındadır, üçüncü sırada ise eğitim ve kendini geliştirme konuları vardır.

Related news

Aile numerolojisi image, picture
Aile numerolojisi 56


Aile numerolojisi 47


Aile numerolojisi 31


Aile numerolojisi 52