2018 hangi hayvan

Konfüçyüs dedi ki: "Geleceği tahmin etmek için geçmişi dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir." Doğu takvimini takip etme fırsatı bize bir şans veriyor - gelecek yıl bizim için neler hazırladığına şimdiden hazır olmak. Hangi hayvanın 2018 olacağını bildiğimiz için, doğru bir şekilde onunla tanışabiliriz, yılın tadıyla ilgili olanları masaya koyacağız, evi dekore etmeliyiz, böylece kariyerdeki yeni zirvelere erişmemizi sağlayacak , sevgi ve sağlık.


Köpeğin hangi yılı bizim için hazırlanıyor?

köpek 307965_640

Eğer Çin (Doğu) takvimine inanıyorsanız, o zaman 2018 (Earthen Dog) yılı bir kişi için daha fazla destekleyici olacaktır, çünkü Köpek onun totemidir. Başka hangi hayvan yılı bizim için daha kolay olabilir? Yüzlerce yıl önce avcılıkta, evimizi ve hayatın diğer yönlerini korumada en iyi yardımcımız olan bir köpekti. Bu, köpeğin “kuralının” önceki dönüm noktaları tarafından da doğrulanır. İşte dünyanın bir bütün olarak gelişimini etkileyen birkaç örnek:

1910 Küresel ekonomide keskin büyüme (% 22)
1948 İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra Avrupa'nın aktif restorasyonu
1970 yıl VAZ otomobilleri ve Boeing 747 uçaklarının üretimine başlandı.

2018'in sembolü özenli, uyumlu ve itaatkar bir hayvandır, ancak kurnazlık, girişim ve etkileyici bir hisse senedi yaratma kabiliyeti yoktur.

Karakter sarı toprak köpek

Yavru-155280_640Doğu takvime göre 2018 Sarı Dünya Köpeğine ait. En sarsılmaz unsurlara ait renk ve renk bize, yıl boyunca herkes için sürprizler ve sürprizler olmadan basit, anlaşılabilir olacak. Fakat böyle bir barış herkes için değil, sadece belirli niteliklere sahip olanlar için hazırlanır. Köpeğin memnun olması için ona insan olduğunuzu göstermek gerekir:

 • hasta,
 • dürüst,
 • muhafazakar,
 • bir kelimeyi tutabilmek
 • dikkatli,
 • ketum,
 • açgözlü değil
 • agresif değil.

Karşıtlık nitelikleri sadece yılın totemini rahatsız eder, size karşı saldırganlığını yönlendirir. Ne kelime ne de tapu, kendilerine verilmiş olsalar bile (kötü alışkanlıklara sahip olmak, akrabaları denemek, borç vermek, vb.) Yeni Yıl arifesinde yapılan sözlerle çelişmemelidir. Canavar geldiğinde, kötülükleri haklı çıkarmaz, çünkü Köpek çok dikkatli ve alışılmadık bir şekilde akıl almaz.


2018'in sembolü olan karakterin diğer tarafı, diğerlerine olağanüstü bir sadakat ve nezaket. Kesinlikle yargılayamaz ve kötülüğü uzun süre hatırlayamaz ve yapamaz. Kötü düşüncelerinizi, eylemlerinizi ve eylemlerinizi haklı çıkarmak kolay olmayacak, ancak mümkün olmayacaktır. Bir hatanın bir düzine iyilikle “haklı” olması gerekecek, o zaman ceza korkunç ve sert olmayacaktır.

İş, aşk, sağlık - Köpekden ne beklenir

köpek 1454432_640

Gelecek yılın totem sadece bu ya da bu hayvan değil. Doğu burçlarının onları elementlerden birine ve karakterlerini simgeleyen bir renge ait olduklarını anlamak önemlidir.

 • Dünya Köpeği 2018, bu dönemin istikrar ve istikrarını gösteren, dünyanın elementlerine aittir. Buna ek olarak, beklenmedik değişikliklere, herhangi bir yöndeki resesyon ve çarpıklığa, aile ilişkileri, iş veya başka herhangi bir şekilde Metalik - dayanıklı olarak adlandırılır.
 • Hayvan totem hangi renkte çok bağlıdır. Doğu bilgisine göre sarı renk, herhangi bir yönde başarı için yılın totem çekiciliğini gösterir. Sarı Köpek ayrılmaz, planlanan yönden ayrılmadan, yolu kapatmadan amaçlanan yöne gider, planlanan eylem planı.
 • 2018'de herkes, herkes için yüksek oranlar elde etme şansına sahip olacak. Ancak görünen istikrarın, kendi iradesi ve maksatlılığı tarafından desteklenmesi gerekecektir. Yılın herhangi bir şey yapmasını ve karar vermesini beklememelisiniz.
 • Bir karar vermeniz gerekiyorsa, liderlik anlık dürtü ve dürtü değil, dayanıklılık ve dokunma olmalıdır. Bir şeye basma alışkanlığı, arzularınızı dikkate almadığı, akraba ve arkadaşların düşünceleri, birbirine karşı olma alışkanlıkları, birinin onurunu ihlal ederek, tarikatlarda bile çöküşe ve başarısızlığa yol açacaktır.
 • Yellow Earthen Dog'tan bir tane daha “yapamaz”, bilmediğiniz, insana yakışır insanların hayatınıza girmesine ve özellikle onlarla yakın ilişkiler ve ilişkiler kurmasına izin verilmemesidir. Bu yıl çiftler için, evlerine girenleri dikkatli bir şekilde seçmeniz tavsiye edilir. Yeni insanların aile ocaklarının çökmesine neden olması muhtemeldir. Eh, bir sevilen arayışında olanlar, iki kat dikkatli olmalıdır - rahat iletişim çok tehlikeli olacaktır.
 • Sarı Dünya Köpeği göründüğü kadar basit değil - defalarca güç ve dayanıklılık testi yapacak, hayatımızdaki görevi maskenin altında bile iyiyi ve kötüyü tanımayı öğrenmek olan sıradışı karakterlerle karşılaşacaksınız. Yeni tanıdıkların, onları dünyalarına ve hayatlarına bırakmadan önce mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde araştırıp öğrenmeleri gerekir, ancak hemen kovulmayabilirler.
 • Gastronomik tercihlerimizde bile, köpek hayatımızdaki doğru yaşam pozisyonlarını takip edecektir - bol miktarda şeker, alkol, yağ ve şaşırtıcı bir şekilde et almayı sevmez.


Totem 2018'in çok sayıda kuralından ve kuralından korkmamalısınız. Dünya Köpeğinin ana özelliği her şeye ve herkese karşı sabırlı olmaktır, ancak bu özelliği nasıl göstereceğimizi öğrenmek zorundayız.

Related news

2018 hangi hayvan image, picture, imagery


2018 hangi hayvan 18


2018 hangi hayvan 5


2018 hangi hayvan 8


2018 hangi hayvan 46


2018 hangi hayvan 52